Байланыш

«Бишкекбашкыархитектура» МИ

720017, Бишкек ш.,  С.Чокморова к.,185

тел:+996 312 31-81-09 кабылдама

электрондук дарек: bga.kg@mail.ru

факс: 31-81-10

 

Мекеменин начальниги

Карыбаев Урмат Карыбаевич

0 (312)  31 81 09

Начальниктин биринчи орун басары

Жороев Марат Токторбаевич

0 (312) 45 68 27

Начальниктин орун басары

Кангельдиева Замира Абдыкалиевна

0 (312) 45 68 27

Начальниктин орун басары

Бапышов Данияр Нуруясович

0 (312) 45 68 27

Бухгалтерия

Турсунбекова Ырыс Зайырбековна

0 (312)  45 41 98

Пландоо- өндүрүштүк бөлүмү

Биккинина Татьяна Николаевна

0 (312)  45 55 58

Жалпы бөлүм

Бабаева Зыйнат Джумабековна

0 (312)  31 73 12

Кадрлар бөлүмү

Беккелдиева Назгул Мухамбетовна

0 (312)  45 44 09

Атайын бөлүк

Зарнаева Гүлбүбү Жакшылыковна

0 (312)  45 42 66

Укуктук камсыздоо бөлүмү

Атайбекова Жылдыз

0 (312)  31 72 96

Программалык камсыздоо жана IT сектору

Абдылдаев Мыктыбек Жанболотович

 

  “Бирдиктүү терезе”- долбоордук-кеңеш берүү кызматтарынын бөлүмү

Койбагарова Назгуль Джергалбековна

0 (312)  31 72 94

0 (312)  45 68 47

0 (312)  35 30 52

Шаар курулуш пландоо бөлүмү

Конокбаев Адилет

0 (312)  35 30 12

0 (312)  35 30 33

Шаарды көрктөндүрүү сектору

Асанбаева Айнура Болотовна

0 (312)  31 29 93

Жол-транспорпортту өнүктүрүү бөлүмү

Есенбаев Нурдин Анарбекович

0 (312)  31 80 45

Жеке турак жай курулуш бөлүмү 

Каныбек уулу Азамат

0 (312)  45 52 02

Долбоолорду макулдашуу жана шаар куруу кеңешин өткөрүү бөлүмү

Супуев Джаныбек Мамытканович

0 (312)  31 79 68

Кезметтик план жана топономика бөлүмү

Найманбетов Мураталы Сарылович

0 (312)  31 72 81

Топонимика жана эстеликтерди каттоо сектору

Моисеева Юлия Анатольевна

0 (312)  31 29 91

Архитектуралык-пландоо тапшырмалары бөлүмү

Усупекова Гулзада Нуралиевна

0 (312)  35 33 31

Сектор №1   Октябрь району

Мирбек уулу Исмаил

0 (312)  35 30 59

Сектор №2   Свердлов району

Джундубаева Токтобубу Абдымажитовна

0 (312)  35 30 58

Сектор №3   Ленин району

Курманбеков Азат Жумабекович

0 (312)  45 41 97

Сектор №4   Бринчи району

Аскар уулу Азамат

0 (312)  31 72 79

Инженердик-техникалык шарттар бөлүмү

Усубалиева Айгул Абдыкадыровна

0 (312)  31 73 79

Шаардын инженердик инфратүзмү бөлүмү

Токомбаев Насирдин Исмаилович

0 (312) 35 25 13

ШАС жана топография бөлүмү

Бегалиев Майрамбек Чолпонбаевич

0 (312)  65 59 30

Шаардын аткаруу съемкасы сектору

Азыгалиев Каныбек Кадырбекович

0 (312)  34 19 47

Топографиялык съемкалар сектору

Соконов Алмаз Алыбекович

0 (312)  65 59 60

Шаар куруу кадастры жана геомаалымат бөлүмү

Анарбаев Марат Асилбекович

0 (312)  31 74 57

Райондук архитекторлор бөлүмү

Биринчимай район

Джумашев Шергазы Султанбекович

0 (312)  45 42 57

Октябрь район

Насипбек Маматисаевич

0 (312)  35 30 33

Свердлов район

Абдыгулов Нурмат Саматбекович

0 (312)  45 42 57

Ленин район

Айжигитов Уланбек Исматуллаевич

0 (312)  31 72 95

Пригородная зона

Сатиев Турдубек Абдыкалиевич

 

Жер участогун түзүү бөлүмү

Итемеров Улан Эрмекбаевич

0 (312)  45 42 50

Үй жанындагы жер участогу бөлүмү

Ибраимов Мурат Мийнекеевич

0 (312)  31 29 94

Сырткы жарнама жана шаарды көркөм жсалгалоо бөлөмү

Каримов Алмаз Акимбекович

0 (312)  31 29 90

Архив

Токпанова Алия Елубаевна

0 (312)  31 80 52

Чарбалык камсыздоо бөлүмү

Жолдошбаева Уулбу Эсенбаевна

0 (312)  31 70 31

Дж